SLEVA

SLEVA
Současnost nabízí dvě trendové oblasti – antiageing a referenční marketing, které každým dnem se stávají mezi lidmi populárnější.  Jedna se týká zdraví a vitality, ta druhá odvěké touhy člověka po samostatnosti a nezávislosti – jak ekonomické, tak mentální. Jestli jste se na tuto stránku dostali z prvního nebo druhého důvodu, vězte, že tady najdete spoustu informací a inspirace, které vás posunou vpřed …

Společnost Dr. Nona International Ltd. nabízí možnost, jak přírodním způsobem řešit své zdravotní potíže formou detoxikace organismu a posilnění imunitního systému. Přírodní přípravky Dr. Nona jsou organické s vysokým obsahem vitálních látek, minerálů, stopových prvků, aminokyselin a vitamínů, které napomáhají vyčištění a odkyselení organismu.

Pro ty, kteří hledají příležitost k podnikání, jsou tu uvedené přesné postupy jak začít a co k tomu potřebujete. Každý si může zvolit vlastní cestu a tempo při budování své firmy. Mnoho našich spokojených klientů takto postupem času začalo spolupracovat s mateřskou firmou Dr. Nona na své vlastní svobodě a nezávislosti.

Pro další z vás, kteří si chtějí užívat blahodárných účinků Mrtvého moře a přípravků Dr. Nona, je připraven program – zvýhodněný zákazník. Využívejte slevy při každém nákupu ve výši 20% po neomezenou dobu a zároveň získejte přístup na semináře, přednášky a školení v oblasti zdraví a osobního rozvoje. Jak se stát zvýhodněným zákazníkem se dozvíte ZDE.

 
JAK TO FUNGUJE?
 
 
Každý nový klient firmy Dr. Nona musí mít svého Sponzora, kterého je třeba zvolit již před vyplněním registračního formuláře. Sponzor se pak stává klientovým poradcem, měl by umět zodpovědně poradit ohledně účinků produktů Dr. Nona, způsobu jejich užívání nebo ohledně marketingového systému Firmy. Sponzor je pro klienta pomocníkem v každé fázi jeho spolupráce s Firmou.
Proto prosím zadávejte při registraci údaje o Sponzorovi: Janka Girgošková, číslo ID: 416686.
 


Jestli budete potřebovat pomoct s vyplněním, neváhejte mě kontaktovat na tel.:773 751 090 nebo emailem: info@morezdravi.cz, ráda Vás celým procesem provedu a dovysvětlím, čemu nebudete rozumět.

 
 
Nejrychlejší a nejpohodlnější způsob registrace je Registrace On-line. Jakmile se On-line zaregistrujete, obdržíte email s heslem a přihlašovacím jménem. Po přihlášení do systému můžete své přihlašovací údaje změnit, ty jsou nezbytné pro nákupy přes internetovou stránku a taktéž pro vstup do internetové zóny speciálně připravené pro Distributory Dr. Nona. Po provedení On-line registrace získáte přístup do systému "Solaris" (oficiální e-shop společnosti Dr.Nona), kde můžete realizovat své nákupy.
 


Samozřejmě objednávky můžete po registraci provádět také zde, přes e-shop www.morezdravi.cz, jen pro přirazení slevy prosím uvádějte v poznámce u objednávky Vaše ID číslo.

 
 
 Aby bylo možné sbírat body za osobní nákupy, které Vás posouvají k vyšším slevám, a to až do výše 40% slevy, je potřeba otevřít tzv. Systém načítání bodů. Jsou dva způsoby, jak otevřít Systém načítání bodů.Buď jednorázovým osobním nákupem v hodnotě min. za 100 bodů (každý produkt Dr. Nona má svou bodovou hodnotu, je tedy potřeba nakoupit určité množství produktů tak, aby součet jejich bodové hodnoty byl rovný nebo vyšší 100 bodů). Nebo několika nákupy v jednom měsíci v hodnotě 150 bodů.
 


Zboží je možné objednať přes tento e-shop (24h.denně, 7 dní v týdnu).

Pokud jste již registrovaným zákazníkem s přiděleným ID číslem, můžete objednávat v centrálním skladě společnosti Dr.Nona:
- telefonicky: +420 222 522 051
- faxem na čísle: +420 222 522 052
- emailem na adrese: praha@drnona.eu
- případně přes oficiální internetové stránky www.drnona.eu
- Po-Čt 9.00h. - 17.00h. a Pá 9.00h. - 15.00h., zavřeno So-Ne a vždy první a poslední den v měsíci

Upřesnit hledání

Mořezdravi e-shop Dr. Nona © 2018
Supported by Codeinspires