Párty prodej

Co je to párty prodej?

Jedná se o celosvětově osvědčený a efektivní způsob přímého prodeje. Párty organizuje hostitelka pro své známé, rodinu, přátele a kamarádky, kterou získal poradce za tímto účelem, a za uspořádání akce jí náleží dárek. Všichni účastníci párty mají možnost se osobně seznámit s produkcí Dr. Nona, vyzkoušet si je na vlastní kůži a obeznámit se s účinky a vlastnostmi daných produktů v domácím, eventuelně jiném, ale v příjemném prostředí. Pro demonstraci jak fungují kosmetické přípravky, hostitelka nebo dobrovolnice podstoupí bezplatnou proceduru - přírodní lifting MASTERCLASS.

Pokud je účastníků víc než 10, pořádáme přednášky, kde přednášejí ti nejlepší a nejúspěšnější lidi společnosti Dr. Nona.

Z párty systému prodeje pro vás jako zákazníka plynou následující výhody:
  • pohodlí nákupu ve Vašem vlastním bytě nebo na párty někoho, koho znáte osobně
  • příležitost výrobek si vyzkoušet (ochutnat)
  • získání podrobných informací o produktech
  • jistota, že si koupíte to, co splňuje Vaše požadavky
  • odborná rada z různých oblastí (zdraví, krása, prevence, líčení)
  • čas na rozmyšlenou
Role hostitele se může ujat kdokoliv, kdo má zájem si posedět v příjemném prostředí s lidmi, kteří smýšlejí stejně a chtějí si užít spoustu zábavy a legrace :)

Začít s námi nebylo nikdy snazší - připojte se k nám dnes i VY!

Pokud máte zájem se stát hostitelem, zákazníkem nebo prodejcem, napište nám e-mail na: info@morezdravi.cz s Vaším telefónním číslem. Náš tým Vás bude kontaktovat v co nejkratší době ohledně domluvení detailů.
V této kategorii nejsou žádné produkty.
Mořezdravi e-shop Dr. Nona © 2018
Supported by Codeinspires