Fotogalerie

Výsledky, které lze dosáhnout účinnými preparáty společnosti Dr. Nona International Ltd.
Popálenina 2. a 3. stupně - 6.den po úrazu                                                                            Stav po 30.denní intenzivní kůře pomocí produktů  

„Saša se narodil v roce 1995. Od dvou měsíců trpěl na vlhký ekzém. V nemocnici ho ošetřovali homeopatiky, ale zlepšení se nepodařilo dosáhnout. V únoru 1997 jsme začali používat přípravky Dr. Nona. Tvářička i tělo se začaly hojit už o tři týdny a za dva měsíce se kůže změnila na úplně čistou a neporušenou pokožku. Od té doby Saša směl jíst i potraviny před tím zakázané, a to i včetně jahod, které nesměl.“


Foto před: prosinec 1996                                    Foto 2 měsíce po: červen 1997


„Júlie, nar. 1998, utrpěla 20. dubna 2000 úraz, a to pokousání od psa. Rána moc krvácela. Okamžitě jsem opláchla místo solným roztokem, dělala obklady se solným roztokem a na noc použila Solaris krém, který tlumil i bolest. Po zastavení krvácení jsem pokračovala se Solarisem. Rána se krásně uzdravila bez stmelování a sešívání. Jsem vděčná Dr. Noně za její produkty.“


Foto těsne po úrazu                                                    Foto po intenzivní kůře pomocí produktůKirill, nar. 1983, 7. března 1998 utrpěl popáleniny tváře, pravé ruky a nohy. Kůru začali 30 minut po úrazu, protože měli v rodině přípravky Dr. Nony. Použité byly: Dynamický krém, obklady z vody Mrtvého moře, Soli, čaj Gonseen. Po 2 týdnech od začátku používání se zahojila tvář. Ruka a noha se hojily asi ještě měsíc. Rány se uzdravovali velice rychle a dnes nejsou žádné bolesti ani problémy. Preparáty pomohly i k dobrému spánku a chuti do jídla.

                                                     

                                                                                  Foto těsně po úrazu                                      Foto po intenzivní kůře pomocí produktůNatálie, 25 let. Po narození dcerky její hmotnost zůstala 115 kg. Snažila se nasadit hodně dietní jídla, ale bez úspěchu. Pak začala používat program na snížení hmotnosti podle Dr. Nony. Užívala přípravky: Gonseen, Soli do koupele, Cleanseen, Soupseen, Dakseen, tělové mléko a tělové krémy. Za 9 měsíců se její hmotnost snížila o 35 kg! Zmizeli bolesti zad i nohou. Teď se cítí skvěle.
                                                                                         Foto před programem hubnutí                                   Foto po 9 měsících pomocí produktůPaní Naděždě, 65 let se z malinké ranky postupně vytvořila veliká rána a infekce prostupovala postupně na celou nohu. Nemocniční ošetření a léčení přírodními procesy přinesly pouze malou úlevu. Přípravky Dr. Nony, přinesly rychle zlepšení. Používala: Soli do koupele, Bahenní přípravky a krém Solaris. Rána se léčila pouhých 8-9 dní!

Foto před použitím přípravků                         Foto po 9 dnech pomocí produktůSergej, narozen 1960 od svých 10 let trpí lupenkou. Podstoupil různé léčební postupy, no bez výsledků. V listopadu 1996 začal používat přípravky Dr. Nona. Po 5. týdnech začal pozorovat zlepšení a po 3 měsících se ruce úplně vyčistily jako první. V následujících 3 letech přípravky používal denně, v současnosti je používá v rámci prevence, aby se onemocnění nezhoršilo.

Foto před použitím přípravků                              Foto po 3 měsících pomocí produktůNatálie, narozena 1983 trpěla dlouhodobě velice bolestivým akné, které bylo doprovázené zápalem, kdy se nemohla tváře bez bolesti ani dotknout. V lednu roku 1999 začala používat přípravky od Dr. Nony, konkrétně: Obklady z Mrtvého moře, Bahenní masku i Soli do koupele. Zápal pokožky ustoupil již po pár dnech a tvář se vyčistila v průběhu několika měsíců.
                                                                                        Foto před použitím přípravků                              Foto po 10 měsících pomocí produktůOleg, 35 let. Vlasy začal ztrácet v důsledku nemoci z povolání. Díky náhodě mu osud přivedl do cesty přípravky Dr. Nona. Začal používat: Bahenní masky se solí a medem a s úžasem zjistil, že vlasy začali opět růst! Častokrát si mazal Bahno a krém Solaris na celou pokožku hlavy. Je moc vděčný za tyhle úžasné výrobky.


                                                                                               Foto před použitím přípravků                           Foto po použití přípravků
V této kategorii nejsou žádné produkty.
Mořezdravi e-shop Dr. Nona © 2018
Supported by Codeinspires